Üretim Bandı’nın 2021 Yılı

54:30
 
Paylaş
 

Manage episode 317407439 series 171107
girisimci muhabbeti tarafından hazırlanmış olup, Player FM ve topluluğumuz tarafından keşfedilmiştir. Telif hakkı Player FM'e değil, yayıncıya ait olup; yayın direkt olarak onların sunucularından gelmektedir. Abone Ol'a basarak Player FM'den takip edebilir ya da URL'yi diğer podcast uygulamalarına kopyalarak devam edebilirsiniz.
Lokasyon Sponsorumuz Han Spaces’a teşekkür ederiz. Han Spaces: https://www.hanspaces.com/ LİNKLER Üretim Bandı Bülten: https://uretimbandi.substack.com/ Ender’in Bahsettiği Teknik Bölümü: https://uretimbandi.com/teknik-ibrahim-acikgoz-mattermost-acik-kaynak-gelistirmek/ Lumost: https://lumost.net/ Çay Kahve İnsan: https://caykahveinsan.com/ KONUŞULANLAR (03:09) İstatistikler (10:25) Yabancı dildeki bölümler (28:34) Yılın Soruları: En aklında kalan bölüm (31:07) En şaşırtan bölüm (34:44) En öğretici bölüm (36:42) Kiminle bölüm çekmek isterdin? (41:48) Önümüzdeki sene (47:31) Teşekkürler ----- KONUŞULAN BÖLÜMLER Emre Ertan ile Getir Nasıl Ürün Geliştiriyor? https://uretimbandi.com/getir-nasil-urun-gelistiriyor/ Continuous Product Discovery with Teresa Torres: https://uretimbandi.com/continuous-product-discovery-with-teresa-torres/ Teknik: Cem Başaranoğlu ile Hepsiburada Nasıl Yazılım Geliştiriyor: https://uretimbandi.com/hepsiburada-nasil-gelistiriyor/ Teknik: Rails Testing, Making a Podcast and Developers’ Life with Jason Swett: https://uretimbandi.com/rails-testing-podcast-developers-swett/ Teknik: Furkan Kılıç ile Boş Zamanlarında Freelance Çalışmak: https://uretimbandi.com/teknik-kilic-ile-bos-freelance/ Teknik: Hatice Edis ile Bir Front-End Yolculuğu: https://uretimbandi.com/hatice-edis-frontend-yolculugu/ Teknik: Working at Shopify as an Engineer and Being a Ruby Committer with Peter Zhu: https://uretimbandi.com/teknik-shopify-engineer-ruby-committer-peter-zhu/ Teknik: Adem İlter ile Video İçerik Üretimi ve Product Designer / Frontend Dev Olmak: https://uretimbandi.com/ilter-video-icerik-product-designer-frontend-olmak/ Teknik: Sinan Ege ile Hepsiburada Mobil Nasıl Yazılım Geliştiriyor: https://uretimbandi.com/sinan-ege-ile-hepsiburada-mobil-nasil-yazilim-gelistiriyor/ Teknik: Trendyol Mobil Takımı ve Mobil Test Süreçleri: https://uretimbandi.com/trendyol-mobil-takimi-ve-mobil-test-surecleri/ Meriç Dağlı – LinkedIn nasıl ürün geliştiriyor? https://uretimbandi.com/meric-dagli-linkedin-nasil-urun-gelistiriyor/ Papara Nasıl Ürün Geliştiriyor? https://uretimbandi.com/papara-nasil-urun-gelistiriyor/ Deniz İrgin’le yazılımcı gözünden ürün yönetimi: https://uretimbandi.com/deniz-irginle-yazilimci-gozunden-urun-yonetimi/ Serdar Akın ile büyüyen şirketlerde inovasyon-optimizasyon dengesi: https://uretimbandi.com/serdar-akin-ile-buyuyen-sirketlerde-inovasyon-optimizasyon-dengesi/ Ali Doğacan Aydın ile Otsimo Nasıl Ürün Geliştiriyor? https://uretimbandi.com/ali-aydin-otsimo-nasil-urun-gelistiriyor/ Akın Ömeroğlu ile Açık Kaynak Üzerine: https://uretimbandi.com/akin-omeroglu-ile-acik-kaynak/ Teknik: Lemi Orhan Ergin ile Kod İnceleme Süreçleri: https://uretimbandi.com/lemi-orhan-ergin-ile-kod-inceleme-surecleri/ Teknik: Merve İşler – Topluluk Yöneticiliği nedir? https://uretimbandi.com/merve-isler-topluluk-yoneticiligi-nedir/ ---- Üretim Bandı'nın Slack grubu olduğunu biliyor muydunuz? 1500'den fazla ürün yöneticisi, girişimci, yazılımcı, tasarımcının bir arada bulunduğu aktif ürün topluluğuna siz de katılın: >>> uretimbandi.com/slack İki haftada bir yayınladığımız, ürün geliştirmeyle alakalı bültenimizi de aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz: >>> uretimbandi.com/bulten

910 bölüm